Передача Кременецького районного радіо від 25 травня 2012
У програмі ви почуєте:
- Благодійний фонд Володимира Клименка «Галичина-Волинь» оголосив конкурс на кращу ескізну пропозицію в’їзного знака у Кременець, з боку Тернополя. 5 тисяч гривень – призовий фонд. Матеріали до 8 червня 2012 року приймають у відділі архітектури Кременецької міської ради.
- Відбулося засідання колегії Кременецької райдержадміністрації, де говорили про стан розрахунків за спожиті енергоносії, а підприємство «ЛУКОЙЛ-Україна» офіційно відкрило базу зберігання та реалізації нафтопродуктів у м. Кременець, яка є однією з найсучасніших та найпотужніших на території України, і здатна забезпечити якісним паливом увесь Західний регіон.
Передача Кременецького районного радіо від 24 травня 2012
У програмі ви почуєте:
- Перший на Тернопільщині центр обслуговування платників податків відкрили у Кременецькій МДПІ. Тут працюватимуть три зали, які будуть функціонувати для максимального вирішення питань платників податків при відвідуванні податкової.Сьогодні – Вознесіння Ісуса Христа. У Святому Письмі оповідається, що востаннє Ісус Христос промовив своїм учням: «Мир вам!», а потім дав останню настанову: «Ідіть і навчіть усі народи, хрестячи їх во ім’я Отця, і Сина, І Святого Духа, навчаючи їх, зберігайте все те, що я вам заповів. І я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця світу».
Передача Кременецького районного радіо від 23 травня 2012
У програмі ви почуєте:
- У травні Кобзар повертається на Україну. Це дійство важко назвати символічним – для українців воно знакове. Адже поховання праху Тараса Шевченка 22 травня 1861 року на Чернечій горі означало, що його думка і воля назавжди вкарбувалися у свідомість української нації.
У Кременці місцем, куди вдячні нащадки йдуть з покутою, є пам’ятник Тарасу Шевченку на вулиці, котра носить його ім’я. У вівторок тут відбулися урочистості, а молитвою «пом’янули незлим тихим словом», як Шевченко і заповідав, о. Володимир Буграк та хор храму Святого Преображення Господнього.
Передача Кременецького районного радіо від 9 травня 2012
У програмі ви почуєте:
- 9 травня 2012 року – День перемоги над фашизмом
9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. О 6 годині ранку про перемогу над гітлерівською Німеччиною сповістив по радіо диктор Юрій Левітан. Тому 9 травня вважається Днем Перемоги, хоча воєнні дії тривали ще не один місяць. Статус державного свята День Перемоги одержав тільки в 1965 р. До цього 9 травня було звичайним робочим днем, який офіційно не відзначали.
Для українців, як і для всіх інших народів, об'єднаних тоді в СРСР, Велика Вітчизняна війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Це була справедлива, визвольна, священна війна проти підступного і жорстокого ворога, який виношував плани перетворити на рабів слов'ян та інші народи, віднесені нацистами до так званої "нижчої" раси.