Передача Кременецького районного радіо від 27 квітня 2012

Вашій увазі пропонується передача Кременецького районного радіо від 27 квітня 2012.

У програмі ви почуєте:
 • 27-28 квітня у Тернополі проходить сьомий традиційний Міжнародний інвестиційний форум. Презентують для потенційних інвесторів і Кременецький район. Тим часом кошти у розвиток краю вкладає і готовий вкладати й надалі УКРІНБАНК – голова правління Володимир Клименко взяв участь у другому консультативному відео-семінарі «Інвестиційний менеджмент у житлово-комунальному господарстві для груп управління проектами місцевих органів влади – учасників процесу розробки та впровадження регіональних інвестиційних програм розвитку житлово-комунального господарства малих міст та пілотних районів Тернопільської області на 2012-2015 роки. 
 • У Кременці клініка – «ВАШ ЗІР» - діагностичне обстеження у районному будинку культури  5 травня 2012 року. Тел. для запису в Тернополі – 420-019.


      УВАГА: Для того, щоб почати слухати програму із частини, яка вас цікавить, необхідно почекати 1-2 хвилини (залежно від вашого Інтернет з'єднання) для того, щоб аудіо-файл закачався спочатку в буфер обміну вашого комп'ютера.

      0 коментарі: