Передача Кременецького районного радіо від 16 лютого 2012

Вашій увазі пропонується ранкова передача Кременецького районного радіо від 16 лютого 2012.

У програмі ви почуєте:

  • "Їм випало жити" - так кажуть про тих, хто повернувся до рідного дому, порядкує рідну землю, віддаючи їй свої сили і вміння. Вони пройшли пекло війни, але не поповнили списки загиблих. Вони і є тією пам'яттю, що пише історію. І всі вони - воїни-афганці Кременеччини, взяли участь 15 лютого в заходах, у поминальній панахиді, яку провели священики Української Православної Церкви Київського патріархату, Української ГКЦ. Проповідь мовив настоятель Свято-Преображенського храму м. Кременець о. Володимир Буграк. У Кременецькому районному будинку кульутри ветеранів вітали представники влади, від самих ветеранів слово мав історик Олег Ксьондзик.

  • У партійних організаціях ВО "Батьківщина" - звітно-виборна кампанія. Делегати конференції обрали головою Кременецької районної організації партії ВО "Батьківщина" Світлану Федишену, а також районне партбюро і делегатів на обласну партійну конференцію.

      УВАГА: Для того, щоб почати слухати програму із частини, яка вас цікавить, необхідно почекати 1-2 хвилини (залежно від вашого Інтернет з'єднання) для того, щоб аудіо-файл закачався спочатку в буфер обміну вашого комп'ютера.


      0 коментарі: