Передача Кременецького районного радіо від 10 лютого 2012

Вашій увазі пропонується передача Кременецького районного радіо від 10 лютого 2012.

У програмі ви почуєте: 

 • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
23 роки тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України, 3360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3560 – стали інвалідами. Згодом війну в Афганістані  керівництво тодішнього СРСР визнало політичною помилкою, однак це аж ніяк не применшує особистого подвигу тих, хто став прикладом самопожертви та вірності військовій присязі. Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. У 2009 році у видавництві «Астон» вийшла друком книга «Обпалені війною. Афганістан». У цьому збірнику – розповіді про тих, чиє життя скалічила війна…Є в книзі дві моїх публікації (Зоя Карп’юк-авт.)  Про кременчан-земляків, які загинули у тій чужій, неоголошеній війні…
     УВАГА: Для того, щоб почати слухати програму із частини, яка вас цікавить, необхідно почекати 1-2 хвилини (залежно від вашого Інтернет з'єднання) для того, щоб аудіо-файл закачався спочатку в буфер обміну вашого комп'ютера.     0 коментарі: